MENU    
Wynajmij na wyjątkową okazję
Volkswagen T1
(rocznik 1964)
Rezerwuj
samochód klasyczny
samochód klasyczny
samochód klasyczny
samochód klasyczny
Wynajmij na wyjątkową okazję
Volkswagen T1
(rocznik 1964)
Rezerwuj

Sezon na klasyki oficjalnie rozpoczęty, czyli Classic Cars Trójmiasto 2021

Sezon na klasyki oficjalnie rozpoczęty, czyli Classic Cars Trójmiasto 2021
11 kwietnia 2021 roku to był niezwykły dzień dla właścicieli oraz fanów samochodowych klasyków. W minioną niedzielę w Trójmieście odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło rzeszę miłośników klasycznych aut z całego Pomorza. 

Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia, miało formę symbolicznego przejazdu klasyków wyznaczoną przez organizatorów trasą. Podczas wypadających na trasie postojów, niezwykłe pojazdy były uwieczniane na zdjęciach przez rozstawionych na przystankach fotografów.
Na główne lokalizacje postojów zostały wybrane trzy miejsca: parking pod galerią „Klif” w Gdyni, parking przed Operą Leśną w Sopocie oraz Stocznia Gdańska. Wydawać by się mogło, że gdyński postój jest mało „reprezentacyjny” w porównaniu do tych wybranych przez organizatorów z Sopotu i Gdańska. To jednak nie jest wybór przypadkowy - budynek „Klifu” wraz z placem parkingowym umieszczono w miejscu, w którym wcześniej funkcjonowała giełda samochodowa.
Samochód potrzebuje miłości, powiedział niemiecki kierowca rajdowy, Walter Röhrl. Otwarcie sezonu przez klasyki motoryzacji potwierdza aktualność tych słów – na wydarzeniu nie brakowało uczestników, zakochanych w powszechnie uznawanych za klasyczne autach.
Rezerwuj
Dla Klientów ceniących luksus i indywidualne podejście, jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę, zależną od preferencji. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać Państwa indywidualnym potrzebom i sprawić, by byli Państwo zachwyceni.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą,  serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy.

Zapraszamy również do zapoznania się z galerią zdjęć, jaką prezentujemy na stronie.
Zarezerwuj
Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w sposób wskazany w Polityce prywatności
design & code LemonArt.pl